Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Chcemy zaoferować Państwu szkołę na najwyższym poziomie. Zapewniamy wysoki poziom nauczania dzięki pracy z wykwalifikowanym personelem. Nasza szkoła dba o wszechstronną gruntowną edukację uczniów co jest podstawą rozwijania indywidualnych uzdolnień i zainteresowań. Dzięki wspólnej i konsekwentnej pracy nauczycieli, rodziców i młodzieży udowadniamy co dzień, że jesteśmy szkołą godną zaufania.

Administrator strony: Artur Antas

kontakt: arturantas@o2.pl

KOMUNIKAT

W dniach: 22, 23, 29, 30 grudnia 2014, oraz 02 i 05 stycznia 2015 roku w naszej szkole zorganizowano opiekę  świetlicową . Jeżeli do godziny 1000 nie zgłosi się żadne dziecko świetlica w danym dniu będzie nieczynna.

**********************************************************

Zgłoszenia do XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek - karta zgłoszenia, regulamin w zakładce KOMUNIKATY