Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Chcemy zaoferować Państwu szkołę na najwyższym poziomie. Zapewniamy wysoki poziom nauczania dzięki pracy z wykwalifikowanym personelem. Nasza szkoła dba o wszechstronną gruntowną edukację uczniów co jest podstawą rozwijania indywidualnych uzdolnień i zainteresowań. Dzięki wspólnej i konsekwentnej pracy nauczycieli, rodziców i młodzieży udowadniamy co dzień, że jesteśmy szkołą godną zaufania.

Administrator strony: Artur Antas

kontakt: arturantas@o2.pl

Dyrektor Zespołu Szkół w Szebniach informuje, że zgodnie z planem pracy szkoły dzień  05.06.2015 r. ( piątek ) jest dla uczniów  dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Jednocześnie informuję, że w tym dniu zajęcia wychowawcze ( opieka świetlicowa ) są realizowane od 800 do 1400.

W przypadku nie zgłoszenia się uczniów  do godziny 1000 zajęcia świetlicowe zostaną zawieszone.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma